Ямпільська районна рада
Офіційний сайт
версія для людей з обмeженими можливостями
23 травня 2018 року

Обговорення питання будівництва мосту через Дністер "Ямпіль-Косеуць"

Дата публікації:
28.08.2017

23 серпня відбулась зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія із членами делегації, яку представляли голова Сорокського району Геннадій Мунтян, заступник голови Володимир Нікуца  та  Почесний Консул Республіки Молдова у Вінниці Михайло Куницький, які прибули для участі  у заходах з нагоди святкування 26-ї річниці Незалежності України на Вінниччину. На зустрічі з молдавською делегацією  обговорили будівництво мосту через Дністер "Ямпіль-Косеуць".

- Як історик розумію, що нас штучно розділили аби між двома цивілізаціями – західною і східною - була прірва, - зазначив Анатолій Дмитрович. -  Я виступав з цього питання на парламентських слуханнях. Той потенціал, який є в його побудові для наших територій у рамках програми транскордонного співробітництва, має велике значення. Я був присутній на виступі нашого Президента з цього питання, знайомий з роботою урядової українсько-молдовської  комісії і реалізація цієї ідеї має всі підставі стати результативною.

Голова Сорокського району Геннадій Мунтян,  у свою чергу, відзначив, що в Молдові тежне усі реформи проходять безболісно, проте без них неможливо запровадити нові технології, внести позитивні зміни. Він висловив глибоке переконання, що подальша всебічна  співпраця із Вінницьким регіоном буде корисною для обох сторін і  побажав присутнім миру, спокою, злагоди і стремління рухатись вперед,  до європейської сім’ї.

На завершення зустрічі керівники області привітали членів  делегації  Молдови  із  наступаючим  національним святом - Днем незалежності Республіки Молдова, яке святкується 27 серпня. 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація