Ямпільська районна рада
Офіційний сайт
версія для людей з обмeженими можливостями
23 травня 2018 року

4 вересня 1991 року над будинком Верховної Ради України було піднято жовто-блакитний прапор

Дата публікації:
04.09.2017

Це знаковий день для народу суверенної України. 4-го вересня 1991 року, після багаторічної окупації з боку промосковських послідовників більшовицького світу, після болісних десятиліть нелюдського комуністичного терору, країна впевнено продовжила курс національного розвитку.

У перші дні незалежності навколо Верховної Ради постійно збиралися тисячі українців з різних областей та міст. Вони уважно слухали трансляцію сесії через гучномовці. Для них питання про національний прапор було принциповим.

Це був ковток свободи. За це вже не відправляли в гулаги і в’язниці, не розстрілювали і не саджали до психдиспансерів, намагаючись знищити особистість медикаментозним шляхом. Жовто-блакитний прапор на будівлі найвищого законодавчого органу держави символізував початок нової епохи для  країни.

Волелюбна українська нація відкинула поразку, відмовившись від спокуси стати покірливим поневоленим субпасіонариєм. Всі спроби лиходіїв виявилися марною тратою часу і ресурсів.

Долаючи створювані залишками посібників минулого численні перешкоди, українське суспільство впевнено рухається вперед.

Будемо пам’ятати цей славний день і дякувати Богу за те, що не позбавив народ розсудливості і здорового глузду, дав йому сил і терпіння, благословив його багатьма славними синами і доньками. Свобода там, де люди не ворогують  з життям, яке їм дароване, де це життя не розмінюють на ганебне рабське існування.

Синьо-жовтий прапор остаточно означив початок нової держави.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація