Ямпільська районна рада
Офіційний сайт
версія для людей з обмeженими можливостями
23 травня 2018 року

24 серпня відзначаємо 26-у річницю Незалежності України!

Дата публікації:
23.08.2017

Дорогі співвітчизники!!!

Щиро вітаю Вас із нагоди 26-ї річниці Незалежності України!

      Цей знаменний день утвердження демократії нашого народу став поворотною подією історії. Дата 24 серпня 1991 назавжди змінила думки та погляди людей, які прагли свободи та незалежності, стала могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради кращого майбутнього, миру та добробуту.

      Запорука державотворчого успіху – у злагоді, відповідальності, в об’єднанні зусиль кожного українця, а з тим –  мільйонів громадян вільної і незалежної країни.  Сподіваємось, що сумлінною працею ми зможемо зміцнити силу і славу Вітчизни.

      Ми створюємо новітню українську державу, втілюємо в реальність одвічну мрію нашого народу – бути незалежним і вільним у своїх поглядах та переконаннях. Це велика честь і відповідальність перед власним сумлінням і майбутніми поколіннями.

      Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай кожен день додає нам енергії, снаги і впевненості у завтрашньому дні.

      Зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України!

Зі святом Вас! Із Днем Незалежності!

 

Голова районної ради                                 Сергій Гаджук

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація