Ямпільська районна рада
Офіційний сайт
версія для людей з обмeженими можливостями
23 вересня 2017 року

Реєстр об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Ямпільського району

ПЕРЕЛІК

об’єктів спільної власності територіальних громад  сіл, міста Ямпільського району управління якими здійснює Ямпільська районна рада

 

п/п

Назва установи

Прізвище, ім'я по батькові

керівника

 

ОСВІТА

 

1.

Ямпільська районна загальноосвітня сільськогосподарська школа І-ІІІ ст. с. Пороги

Дмитрашик Леонід Григорович

2.

Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1

Мотуз Наталя Петрівна

3.

Ямпільська ЗОШ І-ІІІ  ст..№2 ім. Івана Богуна

Кульбаба  Світлана Василівна

4.

НВК ЗОШ І ст.. гімназія

Труба Тетяна Григорівна

5.

Навчально-виховний комплекс (дошкільний заклад-зальноосвітня середня школа І-ІІ ст..) с. Безводне

 

6.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст..  Буша

 

7.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.  с. В. Кісниця

 

8.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.  Гальжбіївка

 

9

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Дзигівка

 

10

Загальноосвітня школа І-ІІІст. с. Довжок

 

11

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Качківська

 

12

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст..с. Клембівка

 

13

Навчально-виховний комплекс І-ІІІ ст.. с. Михайлівка

 

14

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. с. Миронівка

 

15

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. с.Писарівка

 

16

Навчально-виховний комплекс (дошкільний заклад-зальноосвітня середня школа І-ІІ ст..) с. Добрянка

 

17

Навчально-виховний комплекс (дошкільний заклад-зальноосвітня середня школа І-ІІ ст..) с. Ратуш

 

18

Навчально-виховний комплекс (дошкільний заклад-зальноосвітня середня школа І-ІІ ст..) с. Русава

 

19

Загальноосвітня школа І-ІІ ст..с. Северинівка

 

20

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. с. Придністрянка

 

21

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст..с.Гонорівка

 

22

Навчально-виховний комплекс (дошкільний заклад загальноосвітня середня школа І-ІІ ст..) с. Вітрівка

 

23

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. с. Цекинівка

 

24

ДЮСШ

Гречковський Геннадій Іванович

 

КУЛЬТУРА

 

25

Районний будинок культури

Рудукан Віктор Вікторович

26

КЗ Ямпільської районної ради «Ямпільська районна централізована бібліотечна система

Керманіді Вікторія Олександрівна

27

Музей образотворчого мистецтва

Чеботар Олена Юхимівна

28

Ямпільська дитяча музична школа

Самойлюк Ольга Олександрівна

29

КП «Ямпільська дирекція кіномережі»

Кінзерська Людмила Василівна

30

Безводнівська сільська бібліотека

 

31

Безводнівський сільський клуб

 

32

Бушанський сільський клуб

 

33

Бушанська сільська бібліотека

 

34

Дорошівський сільський клуб

 

35

Дорошівська сільська бібліотека

 

36

Великокісницька сільська бібліотека

 

37

 

Великокісницький сільський будинок культури

 

38

Гальжбіївська бібліотека

 

39

Гальжбіївський будинок культури

 

40

Білянський клуб

 

41

Оксанівський клуб

 

42

Дзигівська дитяча музична школа

 

43

Дзигівський сільський будинок культури

 

44

Сільська бібліотека с. Дзигівка

 

45

Довжоцька сільська бібліотека

 

46

Довжоцький сільський будинок культури

 

47

Качківська дитяча музична школа

 

48

Качківський сільський будинок культури

 

49

Качківська сільська бібліотека

 

50

Клембівська дитяча музична школа

 

51

Клембівський сільський будинок культури

 

52

Клембівська сільська бібліотека

 

53

Михайлівський сільський будинок культури

 

54

Михайлівська сільська бібліотека

 

55

Будинок культури с. Петрашівка

 

56

Петрашівська сільська бібліотека

 

57

Писарівська сільська бібліотека

 

58

Писарівський сільський будинок культури

 

59

Порогівська сілька бібліотека

 

60

Порогівський сільський клуб

 

61

Добрянецька сільська бібліотека

 

62

Добрянецький сільський клуб

 

63

Ратуський сільський клуб

 

64

Ратуська сільська бібліотека

 

65

Сільський клуб с. Русава

 

66

Сільська бібліотека с. Русава

 

67

Сільський клуб с. Радянське

 

68

Северинівський сільсьй клуб

 

69

Северинівська сільська бібліотека

 

70

Іванківський сільський клуб

 

71

Підлісівська сільська бібліотека

 

72

Слободо-Підлісівська сільська бібліотека

 

73

Слободо-Підлісівський сільський клуб

 

74

Придністрянська сільська бібліотека

 

75

Придністрянський сільський клуб

 

76

Гонорівський сільський будинок культури

 

77

Гонорівська сільська бібліотека

 

78

Тростянецький сільський клуб

 

79

Тростянецька сільська бібліотека

 

80

Вітрівський сільський клуб

 

81

Цекинівський сільськи клуб

 

82

Цекинівська сільська бібліотека

 

 

КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА

 

83

Ямпільська районна комунальна рятувально-водолазна служба

Левицький Віктор Анатолійович

84

КП «Ямпільський райсільгоспкомунгосп»

Алєксєєв Валентин Миколайович

 

ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

 

85

Ямпільський районний медичний центр первинно-медико санітарної допомоги

Плахотна Галина Пилипівна

86

КУ « Ямпільський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів  та одиноких непрацездатних громадян»

Кузьма Оксана Павлівна

87

КУ «Ямпільська центральна районна лікарня»

Ліваковський Костянтин Сергійович

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація